فودکورت

فودکورت مجتمع تجاری پردیس سینمایی شاهین واقع درطبقه پنجم مجتمع با مساحتی قریب به۱۵۰۰مترمربعی واقع شده است .مرکز خرید شاهین یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مراکز خرید شرق تهران می باشد که در ضلع شرقی فلکه سوم تهرانپارس واقع شده. این مرکز خرید شامل هفت طبقه می‌باشد

۳سالن سینما که به ظرفیت سینماهای کشور اضافه کرده است با به کارگیری مدرن‌ترین تجهیزات صوتی و تصویری و پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌های نورپردازی تئاتر، از ویژگی‌ها‌ی منحصربه‌فرد این پردیس سینمایی است. هم چنین تعداد زیاد واحدهای تجاری برای خرید و پارکینگ مجهز و بزرگ این مجموعه از دیگر ویژگی هایی است که می توان به آن اشاره داشت .

فودکورت (food court) گونه نسبتا جدیدی از رستوران‌ها و کافه‌هاست که در مراکز خرید، فرودگاه‌ها و دیگر ساختمان‌های بزرگ وجود دارد و در آنها معمولا غذاهای حاضری و فست‌فود فروخته می‌شود.
در چنین فضاهایی معمولا غرفه های متعددی دور تا دور یک سالن بزرگ وجود دارد. در هر یک از این غرفه ها، یک رستوران یا فست فود مستقر شده و غذای خودش را عرضه میکند. در وسط سالن نیز میز و صندلی های متحدالشکلی قرار دارند که افراد پس از دریافت غذای خود از آنها استفاده می کنند.

دریافت غذا در این محیط ها حالتی شبیه به سلف سرویس دارد. یعنی غذای هر فرد در داخل سینی در روی کانتر همان اغذیه فروشی به وی تحویل میشود. کارد، چنگال، قاشق، نمک، فلفل، نی و دستمال کاغذی نیز در بسته های بزرگ یا تک نفره بر روی کانتر قرار داده شده و هر کس بسته به نوع غذا و نیاز خود، از آنها برخواهد داشت. بنابراین نحوه خدمات دهی در این مکان ها، با یک رستوران معمولی کاملا متفاوت است .

اطلاعات تماس

  • IRAN - TEHRAN - JORDAN
  • 09121247337
  • info@mahdishahin.com